Aktualności - PZG Siedlce

Link do strony głównej PZG KT w Siedlcach
Dziś mamy:
Przejdź do treści

PJM w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych

PZG Siedlce
Opublikowane według PZG KT Siedlce w Informacje · 12 Marzec 2021
Tags: Ogłoszenie
Pragniemy przekazać informację, że od 16 lutego klienci Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) mogą umawiać się na konsultacje w języku migowym PJM w sprawie zasiłków oraz emerytur i rent. E-wizyta w języku migowym to szansa na samodzielne załatwienie sprawy z ekspertem ZUS bez konieczności wychodzenia z domu.

Początkowo e-wizyty w języku migowym będą odbywały się dwa dni w tygodniu, a w miarę potrzeb liczba dni będzie zwiększana.

Aby zarezerwować e-wizytę, należy na stronie www.zus.pl/e-wizyta wybrać „Umów e-wizytę”, a następnie wybrać „Umów e-wizytę w języku migowym (PJM)”. W kolejnym kroku należy wskazać temat wideorozmowy oraz wybrać jej termin.

E-wizytę mogą również zarezerwować osoby niewidzące i niedowidzące. Na stronie e-wizyt zastosowaliśmy kolory i kontrast między tłem a treścią zgodne z zasadą dostępności ujętą w wytycznych WCAG 2.1. To ułatwienie dla osób niewidomych i niedowidzących, które mogą samodzielnie zarezerwować i skorzystać z wideorozmowy. Strona e-wizyt została także dostosowana do urządzeń czytających.


Wróć do spisu treści